Koło Wędkarskie nr 38 "AMUR" w Płotach

Menu

Nawigacja

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 61
-> Najnowszy użytkownik: ogyfonu

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Powitanie

WITAMY SERDECZNIE NA STRONIE KOŁA Nr 38 AMUR w PŁOTACH Okręgu PZW Szczecin.

OSTATNIE ZAWODY SEZONU 2017 ROZSTRZYGNIĘTE !!!

OSTATNIE ZAWODY SEZONU 2017 ROZSTRZYGNIĘTE !!!W DNIU 5 LISTOPADA ZOSTAŁY ROZEGRANE OSTATNIE OTWARTE ZAWODY SPININGOWE Z ŁODZI. TRADYCYJNIE ROZEGRANE NA ZBIORNIKU ZAPOROWYM - REJOWICE. ZAWODNIKÓW PRZYWITAŁ LEKKI WIATR I SŁOŃCE PRZEPLATANE Z CHMURAMI A WIĘC PRAWIE WYMAŻONA POGODA DO POŁOWU DRAPIERZNIKA KTÓRY JUŻ CHYBA TRADYCYJNIE NIE ZAMIERZAŁ ŁATWO DAĆ SIĘ ZŁAPAĆ O CZYM ŚWIADCZĄ WYNIKI . NA 64 ZAWODNIKÓW Z KOŁA „ AMUR”, ORAZ KÓŁ Z NIECHORZA, BROJC GRYFIC I RESKA ,TYLKO 9-CIU SZCZĘŚLIWCOM UDAŁO SIĘ ZŁAPAĆ RYBĘ KTÓRĄ MOŻNA BYŁO ZGŁOSIĆ SKŁADOWI SĘDZIOWSKIEMU. DWIE OSOBY ZŁAPAŁY KOMPLET SZCZUPAKÓW ( 2 SZTUKI) , CHOĆ KAŻDE ZAWODY ORGANIZOWANE SĄ „NA ŻYWEJ RYBIE” I ILOŚĆ RYB KTÓRE MOŻNA ZŁAPAĆ NIE JEST OGRANICZONA, PADŁ RÓWNIEŻ JEDEN „RODZYNEK”- OKOŃ-22CM. ZWYCIĘSCĄ ZAWODÓW OKAZAŁ SIĘ PAN LEWANDOWSKI ANDRZEJ KTÓRY ZŁAPAŁ 2 SZCZUPAKI – 63, ORAZ 53 CM. ZA ZWYCIĘSTWO W ZAWODACH ZABRAŁ DO DOMU SILNIK ELEKTRYCZNY- GŁÓWNĄ NAGRODĘ ZAWODÓW.RANGĘ ZAWODÓW PODNOSI OBECNOŚĆ PANA GRZEGORZA ROGALEWICZA- CZŁONKA PREZYDIUM ZARZĄDU GŁÓWNEGO PZW A ZARAZEM PREZESA ZARZĄDU OKRĘGU SZCZECIŃSKIEGO, WŁADZ MIASTA I GMINY PŁOTY W OSOBACH – BURMISTRZA PANA MARIANA MALIŃSKIEGO, PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY- PANA PIOTRA JASINĘ ORAZ V-CE PRZEWODNICZĄCEGO PANA- TOMASZA BUCHHOLCA ORAZ PROBOSZCZA PARAFI W PŁOTACH KS. RYSZARDA SZYMANIKA KTÓRY UROCZYŚCIE POŚWIĘCIŁ NOWĄ ŁÓDZ SPOŁECZNEJ STRAŻY RYBACKIEJ.

KLASYFIKACJA ZAWODÓW SPININGOWYCH PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:

1. LEWANDOWSKI ANDRZEJ ………1820 PKT……….2 SZCZUPAKI
2. ZIELIŃSKI MARIUSZ …………………1680 PKT……….2 SZCZUPAKI
3. KUSAJDA CEZARY………………………1540 PKT
4. ZINKIEWICZ SŁAWOMIR……………1330 PKT
5. WYBORSKI GRZEGORZ………………1050 PKT
6. PRZYBYSŁAWSKI PAWEŁ……………980 PKT
7. MATUSZAK KAZIMIERZ……………….910 PKT
7. MATUSZAK KAMIL……………………….910 PKT
8. JAN SZ………………………………………….130 PKT…….OKOŃ-22 CM.

KLASYFIKACJA GENERALNA ( SYSTEM PUCHAROWY ) NA NAJWSZECHSTRONNIEJSZEGO WĘDKARZA KOŁA „ AMUR” PŁOTY ZA ROK 2017

1. KONDRACIUK JAN…………………………….220 PKT.
2. BĘŚ PIOTR………………………………………..210 PKT.
3. SZTUBA JAN……………………………………..194 PKT.
4. ZINKIEWICZ SŁAWOMIR…………………180 PKT.
5. KUSAJDA CEZARY…………………………….178 PKT.
6. MATUSZAK KAZIMIERZ…………………….166 PKT.
7. PRZEDASZEK NORBERT……………………136 PKT.
8. KIEREJEWSKI ANDRZEJ……………………130 PKT.
9. MICHAŁOWSKI SZYMON………………….119 PKT.
10. MATUSZAK KAMIL…………………………….109 PKT.

ZARZĄD KOŁA NR. 38 „ AMUR” PŁOTY DZIĘKUJE WSZYSTKIM WĘDKARZOM ORAZ SYMPATYKOM KOŁA ZA CAŁOROCZNE UCZESTNICTWO W ZAWODACH ORAZ IMPREZACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ NASZE KOŁO, ZAPRASZA NA NASTĘPNY SEZON WĘDKARSKI , I ŻYCZY ” POŁAMANIA KIJA „ .

JESIENNE ZAWODY SPININGOWE PRZEŁOŻONE !!!

ZARZĄD KOŁA "AMUR"PŁOTY Z PRZYKROŚCIĄ ZAWIADAMIA ŻE PIERWSZY RAZ W HISTORII KOŁA MUSI ODWOŁAĆ ZAWODY SPININGOWE Z POWODU ZAPOWIADANYCH BARDZO ZŁYCH WARUNKÓW POGODOWYCH NA DZIEŃ 29-10-2017. W ZWIĄZKU Z TYM ZAWODY ZOSTAJĄ PRZEŁOŻONE NA DZIEŃ 05-11-2017R. ZA ZMIANĘ PRZEPRASZAMY I PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ ALE BEZPIECZEŃSTWO ZAWODNIKÓW JEST NAJWAŻNIEJSZE.

PO AKCJI SPRZĄTANIA REGI

PO AKCJI SPRZĄTANIA REGIW dniu 21-10-2017 r. grupa wędkarzy z naszego koła posprzątała brzegi naszej REGI , dokonała naprawy drogi dojazdowej do przystani Kucery, oraz modernizacji stanowiska do wodowania łodzi na przystani.Pomimo małej liczby uczestników wszystkie założone prace zostały wykonane a o efektach pracy można się przekonać na miejscu. Wielkie podziękowania dla wszystkich którzy uczestniczyli w w/w akcji oraz Pana Bogusława Klimaszewskiego za ciężki sprzęt w postaci koparki oraz wozidła, za auto i wywóz nieczystości dla Artura Kallasa. Panu burmistrzowi i Wojtkowi Wawrzyniakowi za szlakę .

JESIENNE OTWARTE ZAWODY SPININGOWE Z ŁODZI KUCERY 2017

ZARZĄD KOŁA NR. 38 "AMUR" W PŁOTACH ZAPRASZA WSZYSTKICH WĘDKARZY NA JESIENNE OTWARTE ZAWODY SPININGOWE Z ŁODZI KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ DNIA 29-10-2017R. NA ZBIORNIKU ZAPOROWYM "REJOWICE ".ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW O GODZINIE 7:00, NA PRZYSTANI "KUCERY".WPISOWE DLA CZŁONKÓW KOŁA - 25 PLN., DLA POZOSTAŁYCH ZAWODNIKÓW NIEZRZESZONYCH 40 PLN.WARUNKIEM UCZESTNICTWA W ZAWODACH JEST POSIADANIE ŁODZI, OPŁATY POŁOWU Z ŁODZI ORAZ ODPOWIEDNIEGO WYPOSARZENIA ŁODZI. PRZEWIDZIANO TRADYCYJNIE SPECJAŁY KUCHNI PARZYGNATA,DOBRĄ ZABAWĘ, ORAZ CENNE NAGRODY- 1 MIEJSCE- SILNIK ELEKTRYCZNY. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

JESIENNA AKCJA SPRZĄTANIA REGI

ZARZĄD KOŁA PZW "AMUR" ZAPRASZA WSZYSTKICH WĘDKARZY, SYMPATYKÓW WĘDKARSTWA ORAZ MIŁOŚNIKÓW PRZYRODY NA AKCJE SPRZĄTANIA BRZEGÓW I NURTU RZEKI REGI, A TAKŻE NAPRAWY DROGI DOJAZDOWEJ DO PRZYSTANI ,,KUCERY". AKCJA PLANOWANA JEST NA DZIEŃ 21 PAŹDZIERNIK. ZBIÓRKA UCZESTNIKÓW PRZY MOŚCIE KOLEJOWYM O GODZ.9-ej RANO. PODSUMOWANIE AKCJI ODBĘDZIE SIĘ NA PRZYSTANI W KUCERACH - ZAPRASZAMY

REKORDOWY WYNIK

REKORDOWY WYNIKGRATULACJE DLA NORBERTA PRZEDASZKA ZA WYNIK 14,68 kg RYB ZŁOWIONYCH W CIĄGU CZTERECH GODZIN ZAWODÓW SPŁAWIKOWYCH ZORGANIZOWANYCH PRZEZ ZARZĄD PZW KOŁO "AMUR" W PŁOTACH NA KANALE LIWIA-ŁUŻA W NIECHORZU DNIA 24-go WRZEŚNIA 2017
Wygenerowano w sekund: 0.02
870,935 unikalne wizyty